Internetowy Sklep Meblowy „Promyk Meble”

Produkcja oferowanych przez nas tanich i nowoczesnych mebli sięga 25 lat. Przez te wszystkie lata z ogromnym zaangażowaniem staramy się podążać za najnowszymi trendami, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Internetowy Sklep meblowy „Meble Promyk” to firma z tradycjami, która  posiada w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment mebli do każdego pomieszczenia. Możemy pochwalić się jednym z najszerszych ofert meblowych w Polsce.

Nasi projektanci dzięki swoim nowatorskim pomysłom tworzą meble zapewniające kompleksowe rozwiązania do salonu, kuchni, jadalni, gabinetu, przedpokoju, łazienki, sypialni, a także pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Meble nowoczesne

Poza tym korzystamy ze współpracy najlepszych projektantów w Polsce. To dzięki nim oprócz mebli, możemy zaoferować Państwu przede wszystkim najwyższą jakość i styl. Do produkcji naszych mebli używamy tylko produktów z najwyższej półki, dzięki czemu mogą one służyć nam przez wiele długich lat.

Firma „Meble Promyk” oferuje meble nowoczesne, eleganckie i wygodne w codziennym użytkowaniu i przede wszystkim przystępne cenowo dla każdego.

Katalogi z naszymi produktami dostępne są do pobrania na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy jednym z liderów w branży meblarskiej nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Wszystkie nasze wysiłki związane z produkcją mebli będziemy starali się podtrzymywać w najbliższej przyszłości, by na bieżąco wytwarzać produkty, które spodobają się każdemu.

Oferujemy także wiele usług związanych z dokonywaniem zakupu tak, by było to łatwe, szybkie i przyjemne (raty, dostawa mebli na miejsce przeznaczenia, do domu, biura, czy sklepu). Zakupy z Naszą firmą są proste – można tego dokonać osobiście w siedzibie naszej firmy, ale także drogą elektroniczną czy przez telefon.

Dzięki temu, że pracujemy i tworzymy nasze produkty z pasją i oferujemy łatwe i szybkie zakupy między innymi przez Internet firma „Meble Promyk” cieszy się od wielu lat bardzo dużym uznaniem klientów na rynku krajowym i zagranicznym.

Drogi Kliencie, od 01.12.2021r. została wyłączona opcja zakupów w sklepie internetowym. Sklep nie prowadzi już sprzedaży online. Za utrudnienia przepraszamy.
close