1. Sklep internetowy działający pod adresem www.promyk-meble.pl prowadzony jest przez firmę „USŁUGI i HANDEL Marzena Stempniak” znajdującą się w Bralinie, ul. Marii Konopnickiej 9. 63-640 Bralin.
 2. Każdy towar zakupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje jedynie ewentualne wady materiałowe wynikające z wady materiału. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu i użytkowania.
 3. Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura VAT.
 4. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu.
 5. Podane ceny mebli są kwotami brutto i zawierają podatek VAT.
 6. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia od pracownika sklepu internetowego „PROMYK Meble”.
 7. Terminy realizacji zamówień na meble drewniane wynoszą do 21 dni roboczych, dla mebli tapicerowanych ten okres się wydłuża w zależności od modelu(prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy przed zamówieniem). Okres oczekiwania na dostawę jest zależny od stanów magazynowych. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym przedłużeniem czasu realizacji zamówienia. O terminie realizacji poinformujemy najpóźniej na dzień przed dostawą.
 8. Opłata za dostawę produktów ustalana według stawek podanych w zakładce „Transport”. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie naszej firmy.
 9. Klient może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzić zmiany do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Rezygnację lub zmianę zamówienia należy zgłosić drogą e-mail na adres promyk.meble@gmail.com lub telefonicznie: 783 801 592.
 10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian (punkt ten nie dotyczy zamówień potwierdzonych).
 11. Meble wykonane pod zamówienie nie ulegają zwrotowi.
 12. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 13. Przesyłkę należy sprawdzić przy dostawie.
 14. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane żadnym innym celu. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
Drogi Kliencie, od 01.12.2021r. została wyłączona opcja zakupów w sklepie internetowym. Sklep nie prowadzi już sprzedaży online. Za utrudnienia przepraszamy.
close